(0)
  назад

Фахівці "Екоферми Пан Равлик" взяли участь у семінарі "Export with 4P"

«Export with 4Р» - не маркетингова стратегія! Це курс семінарів широкого профілю, основу яких складають тематичні тренінги від провідних українських та міжнародних фахівців, діючих підприємців та бізнесменів.
Програма кожного інтенсиву об’єднує усі етапи експортного проекту, починаючи від пошуку потенційного ринку та підготовки усього асортименту продукції згідно з вимогами потенційного ринку збуту до розробки ефективної маркетингової стратегії.

Під час семінару було проведено тематичні тренінги від провідних українських та міжнародних фахівців, діючих підприємців та бізнесменів сприятимуть підвищенню рівня знань і навичок підприємців у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Головною особливістю даного курсу є те, що слухачам надається можливість самим обирати теми виступів та включати їх у програму наступного семінару. Таким чином виявляються актуальні питання та проблематика експортної діяльності, спираючись на живе опитування аудиторії.
«Export with 4Р» - нетворкінг-майданчик для формування корисних професійних зв’язків та новий етап розвитку експортного потенціалу

Ви щойно додали до кошику:
Оформити замовлення Продовжити покупку