(0)
  назад

Етапи життєдіяльності равлика

Під час свого життя равлик проходить трансформацію від маленької ікринки, до дорослої, готової до споживання, або продовження роду, особини.

Після пробудження від свого зимового сну, наші равлики попадають у зал репродукції, де протягом декілька місяців вони відгодовуються, спарюються та відкладають ікру.

Ікра проходить відбір якості, розкладається по боксах і переміщується у інкубатор. Саме там, при спеціальній температурі і вологості ікринки перетворюються на малька равлика.

Вже в перші теплі весняні дні мальок виноситься на відкритий грунт (поле). Протягом всього літа він харчується найкращими кормами і росте.

Першими з поля збирають равликів, які в наступному році стануть маточним стадом. Їх миють, сушать, фасують та поміщають в холодильник, щоб у стані гібернації вони проспали там наступні 5 - 6 місяців, до наступного сезону.

Таку ж процедуру, тільки на місяць пізніше, проходять всі інші равлики вирощені на наших полях. Згодом вони потраплять в ресторани, магазини, та святкові сімейні вечері по всій Європі. 

 

Ви щойно додали до кошику:
Оформити замовлення Продовжити покупку